Wyszukiwarka

Klub Karate Kyokushin Shodan

KRS: 0000457030Cel szczegółowy: Shodan (719)

Mata na nową salę treningową.
odsłon: 1061

Klub Shodan założony został przez Macieja Jończyka i Pawła Kujawiaka – wieloletnich instruktorów łódzkiej szkoły Karate Kyokushin.

Treningi skierowane są do dzieci w wieku od 4 lat, młodzieży oraz dorosłych. Oferujemy w Klubie profesjonalny trening który prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorska, zdolna odkrywać talenty i wspierać je na drodze pełnego rozwoju w tej sztuce walki. Najważniejsze jest jednak dla nas, aby wszystkie osoby uczestniczące w treningach w naszym Klubie rozwijały się i podnosiły na wyższy poziom swoją sprawność ruchową.

Instruktorzy w naszym Klubie posiadają min. licencję instruktora sportu karate oraz są absolwentami wielu szkoleń oraz seminariów prowadzonych przez najlepszych instruktorów i zawodników na świecie oraz mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

W treningu młodych adeptów karate wykorzystujemy najnowsze metody nauki i treningu poprzez zabawę. Wykorzystujemy również doświadczenie zawodowe naszych instruktorów oraz współpracujących z nami trenerów, aby dostosować zajęcia do potrzeb naszych podopiecznych.

Dzięki specjalnie ułożonemu programowi każdy może przyłączyć się do grupy w dowolnym momencie w roku. Pracujemy na nowym i nowoczesnym sprzęcie w  dbałości o bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

Organizujemy letnie obozy treningowe oraz zimowe akademie karate. Oferujemy udział w turniejach, seminariach i warsztatach poświęconych kata oraz kumite. Nasz Klub stawia przede wszystkim na prawidłowe wyszkolenie, nie naciskając na wygrane za wszelką cenę.

Uważamy, że zajęcia z najmłodszymi dziećmi powinni prowadzić wykształceni i doświadczeni instruktorzy, którzy mają za sobą nie tylko przeszłość sportową (jako zawodnicy), ale również uprawnienia instruktorskie, stale rozwijający swoje umiejętności w karate.

Klub Karate Kyokushin „Shodan” należy do Polskiego Związku Karate oraz  Branch World Karate Organization (największa organizacja karate kyokushin na świecie) kierowanego przez Shihan Mariusza Mazura V DAN z Bielańskiego Klubu Karate Kyokushin, jednego z najbardziej utytułowanych zawodników i trenerów w historii polskiego karate. Dzięki temu nasi instruktorzy mają praktycznie nieograniczone możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji.

http://karatebielanski.pl/wko-bc-sekcja/kluby-zrzeszone 

Klub jest wpisany do ewidencji stowarzyszeń zwykłych prowadzonej przez Prezydenta Miasta Łodzi pod nr 5.

Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania nowej sali treningowej dla naszych adeptów którą zamierzamy wyposażyć w nowoczesną matę treningową.

 • Chcesz wesprzeć tego Beneficjenta Fundacji?

  Rozlicz PIT i przekaż 1 % podatku za pomocą darmowego programu.    przekaż 1 %przekaż darowiznę

   

 • Pomóż wypromować cel
 •  

  • Pobierz PIT PLUS

   Pobierz program PIT PLUS 2020 - 2021 i wypełnij deklarację.
   Program umożliwia przekazanie 1% podatku dochodowego naszej Fundacji.

    

    

  • Wypełnij PIT PLUS online

   Zapraszamy do skorzystania z aplikacji PIT PLUS 2020 - 2021 dostępnej online. Uwaga! Wymagana jest obsługa Adobe Flash.

    

    

  • Wesprzyj indywidualnie

   Zaledwie jeden krok dzieli Cię od udzielenia wsparcia Fundacji Sportowcy Dzieciom i przekazania naszej Fundacji darowizny pieniężnej! Skorzystaj z możliwości przesłania przelewu online!

    

    

  • Wesprzyj SMS-em o treści:

   AT SPORT na numer 74068
   Koszt wysłania SMS-a to 4,92 zł z VAT.


   Możliwość skorzystania z tej formy wsparcia dostępna jest dla użytkowników sieci T-mobile, Plus GSM, Orange i Play. 
   Wysyłając SMS-a wspierasz działania: Fundacja Sportowcy Dzieciom, ul. Tymienieckiego 16 g / u 3, 90-365 Łódź. Usługę Premium SMS obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay. Zapoznaj się z Regulaminem Usług i Serwisów SMS.

  • Slider 46
  • Slider 67
  • Slider 66
  • Slider 42
  • Slider 43
  • Slider 45
  • Slider 47
  • Slider 58
  • Slider 70
© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż darowizne online