Wyszukiwarka

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski

KRS: 0000457030Cel szczegółowy: MKP Odra Centrum (700)

Pomoc wodzisławskiej młodzieży piłkarskiej
odsłon: 1260

W 1995 roku przy Mosir-Centrum powstała szkółka piłkarska Mosir-Odra Wodzisław Śląski, która szkoliła drużyny na potrzeby I ligowej Odry Wodzisław Śląski. Głównymi założycielami szkółki piłkarskiej był ówczesny dyr. Mosir Ś.P. Józef Pluta, Franciszek Krótki oraz Roman Zieliński. Młodzież była oczkiem w głowie dyr. Mosir J. Pluty, który stworzył dzieciom bardzo dobre warunki do rozwoju sportu dziecięcego w naszym mieście.
Co roku młodzież była przekazywana do klubu sportowego Odra, która również stwarzała bardzo dobre warunki naszym wychowankom. Liczne wyjazdy zagraniczne do zaprzyjaźnionego Roseto (Włochy), czterokrotny finał w największym włoskim turnieju wyrobiło wśród Włochów duży szacunek do naszego klubu Odra Wodzisław, ogromną sympatię dla naszych szkoleniowców i wszystkich ludzi, którzy z nami przebywali podczas turniejów. W 16-letniej historii działalności naszej szkółki zdobyliśmy trzykrotnie tytuł mistrza Śląska co jest dla nas największym sukcesem. Młodzieżowy Klub Piłkarski Odra Centrum jest więc spadkobiercą 16-letniej szkółki piłkarskiej, która z pewnością przyniosła miastu jak i Odrze wiele radosnych chwil w naszej wspólnej działalności piłkarskiej. Wielu reprezentantów Podokręgu, Śląska, Polski – tym z całą pewnością możemy się poszczycić w naszej działalności. Wielkim osiągnięciem było stworzenie dobrej atmosfery na linii rodzice – klub, gdzie rodzice również angażowali się w tworzenie i funkcjonowanie tej szkółki, a obecnie MKP Odra Centrum tworząc dzisiaj prawie cały zarząd klubu. Naszym najważniejszym obecnie celem jest zintegrowanie całego szkolenia dzieci i młodzieży w mieście w klubie MKP Odra Centrum, gdzie zostaną stworzone optymalne warunki do rozwoju sportu dziecięcego i młodzieżowego, które zapewniają nam władze naszego miasta.
Jesteśmy na dobrej drodze do ujednolicenia systemu szkolenia, które od pewnego czasu wymknęło się spod kontroli ludzi związanych ze sportem młodzieżowym.
Mamy nadzieję, że nie zostanie zmarnowana szansa, a praca od podstaw pomoże nam wszystkim wyjść z błędnego koła, które zostało stworzone przez pewną grupę ludzi doprowadzając do tak dramatycznej sytuacji w naszym klubie, który był dla naszych dzieci wielkim symbolem.
Historię naszej szkółki tworzyło szereg trenerów, którzy pracowali w naszym klubie za co chciałbym im za to bardzo serdecznie podziękować, bo każdy z nich był cząstką naszego zdrowego fundamentu, na którym dzisiaj stoi nasz klub.
W imieniu zarządu klubu MKP Odra Centrum dziękujemy Panu Prezydentowi naszego miasta za obdarzenie nas zaufaniem w bardzo trudnej i zarazem bardzo odpowiedzialnej pracy jaką jest sportowy rozwój młodych ludzi w naszym mieście.
Wszystkim naszym sympatykom, rodzicom chciałbym życzyć dalszego zaangażowania w prace w naszym Młodzieżowym Klubie Piłkarskim Odra Centrum
a przyszłym młodym naszym adeptom piłki nożnej dużo wytrwałości w pracy podczas zajęć treningowych oraz jak największych sukcesów sportowych.

Roman Zieliński – Prezes MKP Odra Centrum

…Oni tworzyli Klub

 • Chcesz wesprzeć tego Beneficjenta Fundacji?

  Rozlicz PIT i przekaż 1,5 % podatku za pomocą darmowego programu.    przekaż 1,5 %przekaż darowiznę

   

 • Pomóż wypromować cel
 •  

  • Pobierz PIT PLUS

   Pobierz program PIT PLUS 2023-2024 i wypełnij deklarację.
   Program umożliwia przekazanie 1,5 % podatku dochodowego naszej Fundacji.

    

    

  • Wypełnij PIT PLUS online

   Zapraszamy do skorzystania z aplikacji PIT PLUS 2023-2024 dostępnej online. Uwaga! Wymagana jest obsługa Adobe Flash.

    

    

  • Wesprzyj indywidualnie

   Zaledwie jeden krok dzieli Cię od udzielenia wsparcia Fundacji Sportowcy Dzieciom i przekazania naszej Fundacji darowizny pieniężnej! Skorzystaj z możliwości przesłania przelewu online!

    

    

  • Wesprzyj przelewem bankowym

    

   Wpłat indywidualnych możesz dokonywać na:

   FUNDACJA SPORTOWCY DZIECIOM

   nr konta: 48 1020 3352 0000 1902 0196 6134

   w tytule wpisując NAZWĘ BENEFICJENTA/CEL SZCZEGÓŁOWY

   wraz z podanym w nawiasie numerem porządkowym Beneficjenta.

    

  • Pobierz druk PIT-OP

    
   Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/rencisty o przekazaniu 1,5% podatku dla osób, które otrzymują z ZUS PIT-40A.
  • Slider 46
  • Slider 67
  • Slider 66
  • Slider 42
  • Slider 43
  • Slider 45
  • Slider 47
  • Slider 58
  • Slider 70
© 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż darowizne online