Wyszukiwarka

Osiedlowy Klub Sportowy Prawobrzeże Szczecin

KRS: 0000457030Cel szczegółowy: OKS Prawobrzeże Szczecin (654)

Zostań naszym 12 zawodnikiem i przekaż 1% podatku dzieciom
odsłon: 658

KIM JESTEŚMY I CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Osiedlowy Klub Sportowy Prawobrzeże Szczecin powstał w roku 2006 z inicjatywy miejscowych animatorów sportu, którzy od wczesnych lat dziewięćdziesiątych prowadzili lokalne szkolne rozgrywki piłkarskie, a później stworzyli amatorskie rozgrywki piłkarskie przeznaczone dla dorosłych mieszkańców naszego miasta.

Dostrzegając rosnącą potrzebę zaistnienia na prawym brzegu Odry klubu zajmującego się wyłącznie dziećmi i młodzieżą nasze stowarzyszenie obrało sobie za cel zapewnienie najmłodszym adeptom futbolu w pełni profesjonalnych treningów oraz przyjaznych warunków do trenowania piłki nożnej, a tym samym do ich wszechstronnego rozwoju fizycznego i mentalnego.

Początkowo w klubie funkcjonowały tylko dwie, a potem trzy nieduże grupy dziecięce prowadzone przez jednego trenera. Dynamiczny rozwój naszego stowarzyszenia sprawił, że dziś w naszych strukturach pracuje 12 szkoleniowców posiadających uprawnienia UEFA. Obecnie zrzeszamy ponad 250 młodocianych zawodników w wieku od 5 do 18 lat, a do tego dochodzi blisko 200 dorosłych piłkarzy-amatorów, dla których w weekendy organizujemy piłkarską ligę. Wszystko to sprawia, że jesteśmy jednym z większych klubów sportowych naszego miasta.

W międzyczasie w roku 2010, między innymi dzięki naszym staraniom, powiększyła się miejska baza treningowa i powstał pełnowymiarowy całoroczny obiekt piłkarski, na którym obecnie trenujemy. W roku 2017 obiekt ten wzbogacił się o dodatkowe boisko typu orlik, stwarzając naszym podopiecznym dogodne warunki do nauki gry w piłkę nożną.

W latach 2015-2020 współpracowaliśmy z klubem Pogoń Szczecin SA w zakresie szkolenia młodzieży na terenie prawobrzeżnej części naszego miasta. Współpraca z największym klubem piłkarskim w regionie umożliwiła nam rozwój sportowy i organizacyjny oraz podniesienie kwalifikacji naszej kadry szkoleniowej.

NASZA FILOZOFIA SZKOLENIA

Od samego początku filozofią naszego szkolenia i myślą przewodnią była troska wszechstronny rozwój naszych podopiecznych i wychowanie ich w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji. Jednak dbając o najbardziej uzdolnionych zawodników, nigdy nie zapominaliśmy o dzieciach mniej utalentowanych i o mniejszych predyspozycjach do uprawiania sportu. Dlatego też z drużynami, które regularnie występują w lokalnych rozgrywkach piłkarskich równolegle prowadzimy otwarte grupy treningowe, do których w miarę możliwości przyjmujemy wszystkie chętne dzieci.

OFERUJEMY

Treningi pod okiem doświadczonych trenerów
Wieloletnią przygodę w drużynach OKS Prawobrzeże (od skrzata do seniora)
Przyjazną, rodzinną atmosferę
Naukę samodzielności, odpowiedzialności, systematyczności oraz współpracy w grupie
Wychowanie w duchu fair play
Udział w rozgrywkach ligowych i turniejach piłkarskich
Uczestnictwo w obozach sportowych i półkoloniach

 • Chcesz wesprzeć tego Beneficjenta Fundacji?

  Rozlicz PIT i przekaż 1 % podatku za pomocą darmowego programu.    przekaż 1 %przekaż darowiznę

   

 • Pomóż wypromować cel
 •  

  • Pobierz PIT PLUS

   Pobierz program PIT PLUS 2020 - 2021 i wypełnij deklarację.
   Program umożliwia przekazanie 1% podatku dochodowego naszej Fundacji.

    

    

  • Wypełnij PIT PLUS online

   Zapraszamy do skorzystania z aplikacji PIT PLUS 2020 - 2021 dostępnej online. Uwaga! Wymagana jest obsługa Adobe Flash.

    

    

  • Wesprzyj indywidualnie

   Zaledwie jeden krok dzieli Cię od udzielenia wsparcia Fundacji Sportowcy Dzieciom i przekazania naszej Fundacji darowizny pieniężnej! Skorzystaj z możliwości przesłania przelewu online!

    

    

  • Wesprzyj SMS-em o treści:

   AT SPORT na numer 74068
   Koszt wysłania SMS-a to 4,92 zł z VAT.


   Możliwość skorzystania z tej formy wsparcia dostępna jest dla użytkowników sieci T-mobile, Plus GSM, Orange i Play. 
   Wysyłając SMS-a wspierasz działania: Fundacja Sportowcy Dzieciom, ul. Tymienieckiego 16 g / u 3, 90-365 Łódź. Usługę Premium SMS obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay. Zapoznaj się z Regulaminem Usług i Serwisów SMS.

  • Slider 46
  • Slider 67
  • Slider 66
  • Slider 42
  • Slider 43
  • Slider 45
  • Slider 47
  • Slider 58
  • Slider 70
© 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone
Przekaż darowizne online